Vše o pojištění aut
 

Povinné ručení Allianz

Povinné ručení je ze zákona povinnou výbavou každého vozidla. Je to ochrana pokud způsobíte s vozidlem nějakou dopravní nehodu. Tím způsobíte škodu na zdraví a nebo majetku. Tyto škody poté za Vás zaplatí pojišťovna, samozřejmě pouze v případě, že máte povinné ručení uzavřené. Pokud ho uzavřené nemáte, pak dříve nebo později obdržíte tučnou pokutu. Povinné ručení této pojišťovny však má i něco navíc. Jde o pomoc v případě živelné katastrofy jako jsou bouře, krupobití a střet se zvířetem. Vybrat si můžete ze tří variant povinného ručení. Standardní je normal balíček, který hradí škodu do výše 35 milionů korun. Základní asistence je zdarma a také úrazové pojištění dětí ve vozidle je zdarma.

Střední varianta je balíček optimal, který má limit pojistného stanoven na 50 milionů korun. Navíc dostanete zdarma pojištění proti poškození vozidla zvířetem, proti poškození živlem a garanci mobily. Ta je také zdarma. Nejvyšší balíček povinného ručení se jmenuje exkluziv. Limit pojistného v tomto balíčku vyšplhá až do výše 100 milionů korun. Jako bonus za zřízení tohoto balíčku dostanete zdarma pojistku na střet vozidla se zvířetem, náhradní vozidlo na dobu pěti dnů, přímou likvidaci a první způsobené škoda nemá vliv na bonus, který se vztahuje na povinné ručení.

Grance mobility je velmi zajímavou službou. Pokud způsobíte nehodu při níž se také vážně zraníte, pojišťovna Vám vyplatí až 500 000 korun na pořízení nového vozu a ještě po dobu deseti let Vám bude ročně platit rentu ve výši až 30 000 korun. Pokud chcete zjistit jaké další bonusy můžete získat, obraťte se na oficiální stránky pojišťovny.

Porovnat online

Tento příspevěk byl zaslán Povinné ručení a označen , , , . Záložka permalink.

Podobné příspěvky

komentáře jsou uzavřené.