Vše o pojištění aut
 

Direkt pojišťovna

Pojišťovna Direkt je jedna z mnoha, u které si můžete pojistit vozidlo. Mimo pojištění motorových vozidel, zde můžete pojistit i motocykly, domy a také zřídit pojištění na cesty. Pojištění týkající se automobilů zahrnuje povinné ručení a havarijní pojištění. Získáte slevu až 50 procent pokud budete cestovat bez nehod. Pokud budete jezdit v autě celý rok bez nehod, můžete získat pojištění čelního skla zcela zdarma. Tato sleva se také vztahuje na motocykly pokud jezdíte vzorně. Stejně tak na motocykly můžete uzavřít povinné ručení a havarijní pojištění. Pojistit si můžete také dům nebo byt a vyřídit také pojištění domácnosti.

Vstupní bonus při vyřízení takového pojištění je dvacet procent.Pokud si chce pojistit věci, které máte ve sklepě, pak je toto pojištění zdarma v ceně. Jestliže rádi cestujete a máte obavy o svou maličkost můžete se také pojistit. K dispozici je pojištění jak v rámci České republiky tak i v rámci zahraničí. Pojištění lze sjednat velmi rychle i v den odjezdu na dovolenou či pracovní cestu. Všechny asistenční služby jsou v ceně tohoto pojištění. Všechny typy pojištění můžete vyřizovat online.

Stačí pouze vyplnit jednoduché formuláře, které shromažďují potřebné informace. Bližší informace o produktech pojišťovny získáte na jejich oficiálních webových stránkách.

Porovnat online

komentáře jsou uzavřené.